Americké boarding schools, jako je hvězda tohoto článku Indian Springs School, přitahují cílevědomé studenty ze všech koutů zeměkoule. Proč jsou tak populární?

Vyberete si v nich z nepřeberného množství kurzů, zapojíte se do praktické výuky, zapíšete se do sportovních a uměleckých klubů nebo zkusíte zážitkové vzdělávání. Ale co především? Areál kampusu vám poskytne bezpečný a luxusní druhý domov. 

 

Soukromé internátní školy se pyšní nejmodernějším vybavením, o jakém se vám ani nesnilo. Plně vybavené koleje, tělocvičny, divadelní sály, sportoviště, nahrávací studia, umělecká a vědecká centra a další.

 

Kampus americké střední internátní školy Indian Springs School

Kampus Indian Springs School. Zdroj: Facebook Indian Springs School

 

 

Kvalitní internátní střední škola v USA: Indian Springs School

 

Překrásným 350akrovým kampusem se může pochlubit i Indian Springs School v Alabamě. Ten spojuje krásy přírody a výhody školy v blízkosti metropole. Zalesněný areál s 12akrovým jezerem je idylickým místem pro vzdělání, sport, zábavu a relax. Škola klade důraz na životní prostředí a zavazuje se i nadále měnit kampus tak, aby byl čím dál udržitelnější. 

 

Indian Springs School je charakteristická svým širokým kurikulem, které si studenti mohou na míru upravit, v nabídce je 130 předmětů, 16 AP kurzů spolu s desítkami volitelných předmětů. Škola ale vyniká především svým uměleckým programem, který nabízí mnoho příležitostí zlepšovat se ve vizuálních uměních, dramatu a hudbě. Studenti ve STEM programu mohou pro všechny své aktivity naplno využívat nejmodernější vybavení pro zkoumání svých vědeckých zájmů. 

 

Prestižní vzdělání na americké boarding school

Vernisáž fotografií a dalších uměleckých studentů na Indian Springs School. Zdroj: Facebook Indian Springs School

 

Unikátní život na boarding schools a zážitky na celý život

 

Víkendy jsou na škole časem k odpočinku, studiu, posezení s přáteli nebo účasti na jedné z mnoha aktivit pořádané Residential Life týmem. Studenti pravidelně navštěvují muzea, hudební vystoupení, sportovní utkání nebo restaurace a nákupní centra. Mnoho akcí se koná i přímo v areálu kampusu – filmové a taneční večery, kanoistika nebo společná venkovní grilování s učiteli a přáteli. 

 

Školním rokem to na Indian Springs nekončí, škola pro studenty organizuje letní přípravné a vzdělávací kurzy, včetně rybaření, hodin vaření, kurzu práce s analogovými fotoaparáty nebo akademického psaní. 

 

Pokud máte ještě jiné zájmy, než nabízí předměty nebo aktivity přímo organizované školou, můžete se zapojit do jednoho ze školních klubů a spolků – nebo si založit vlastní! 

 

Fotbal Indian Springs School - Internátní škola v USA

Fotbalové týmy dívek i chlapců z Indian Springs School letos vyhrály Mistrovství státu Alabama. Zdoj: Facebook Indian Springs School

Chcete na americkou střední, ale nevíte, jak?

 

Pojďte do toho s námi! Naši zkušení konzultanti jsou tu pro vás a s výběrem školy i přijímacím řízením vám rádi poradí

 

A pokud si nejste jistí, čemu se chcete v budoucnu věnovat, určitě se podívejte na EduPlán, náš speciální program, který vám pomůže odhalit vaše silné stránky a talenty a naplánovat vaši cestu od kvalitního vzdělání po úspěšnou kariéru.
Píšeme pro vás