Valery Senichev a Tomáš Jízdný o koronaviru a rozvoji talentu v nejistých dobách

 

Ještě před měsícem jsme o koronaviru neměli ani tušení a teď hýbe celým světěm. V dnešním díle podcastu Za Hranice se společně s Valery Senichevem a Tomášem Jízdným podíváme na současnou situaci a hlavně na to, jaké budou dopady současné "krize" na ekonomiku, vzdělávání nebo práci obecně. V této nejisté době je také důležité vědět, jaké skills budou potřeba do budoucnosti, jestli technologie zvládnou možný hromadný přechod na "online learning" a nebo také jak by měla vypadat škola nebo novodobý učitel.

 

Talent je velmi důležitý fenomén, na kterým se dá stavět úspěch v kariéře nebo v osobním životě. Jak se vlastně definuje talent nebo jak by se mělo přistupovat k silným a slabým stránkám? Jak se na talent dívají jednotlivé vzdělávací systémy? Pojďme se společně podívat na to, jaké dovednosti student v dnešním neustále se měnícím, technologickém a globalizovaném světě potřebuje a jak by měl správně pečovat o vlastní talent.

 

Tento podcast můžete najít na Spotify, Apple podcasts i Soundcloud nebo si ho pusťte rovnou z přehrávače výše. Příjemný poslech!

 

 
Píšeme pro vás