Možnosti studijní programů

kratkodobe

Jazykové pobyty

Chcete si zlepšit cizí jazyk a zbavit se trémy z mluvení? Vyjeďte na zahraniční jazykový pobyt, který vás posune o úroveň výš. Určité pobyty jsou také zakončené certifikovanou zkouškou z daného jazyka.

kratkodobe

Sportovní kempy

Pro ty, kteří se chtějí posunout dál ve svých sportovních výkonech a zároveň zapracovat na své znalosti cizího jazyka, máme speciální sportovní kempy. Mezi nejpopulárnější sporty patří hokej, golf, a tenis.

kratkodobe

Elitní vzdělávací pobyty

Jedná se o intenzivní jazykové pobyty, které se nezaměřují pouze na jazyk, ale také na rozvíjení dalších kompetencí skrze zážitkové workshopy a specializované hodiny. Studenti si mají možnost vybrat například z kreativního psaní, filmové produkce, projektového managementu, nebo vedení týmu.

kratkodobe

High School Experience

Pro studenty nad 16 let organizujeme také krátkodobé zkušební studium přímo na školách v zahraničí. Studium běžně trvá 1 - 3 měsíce. Je to nejlepší možnost, jak si vyzkoušet všechny aspekty studia v zahraničí. Zjistíte, jestli dokážete studovat předměty v cizím jazyku a jak rychle si zvyknete na zahraniční prostředí.

Partneři programů


Zajímá vás více informaci ke krátkodobým studijním programům?
Napište nám.