96%

studentů a rodičů je spokojených s úrovní a kvalitou online studia


Pro koho je online studium ta správná volba

  • Nadaní a talentovaní studenti vyžadující časovou flexibilitu
  • Sportovci a umělci, kteří si chtějí studium přizpůsobit tréninku nebo cvičení
  • Studenti, kterým nevyhovují přeplněné třídy
  • Studenti, kteří potřebují větší podporu při učení
  • Studenti, kterým nevyhovuje tradiční styl výuky
  • Studenti, kteří se pravidelně stěhují
  • Studenti, kteří nemají dostatek výzev na stávající škole
  • Expat studenti, kteří nemají přístup ke kvalitnímu mezinárodnímu vzdělání

Studium americké střední školy online očima studenta

Kevin P.

Kevin P. absolvoval v roce 2020 své online studium a získal stipendium na hraní fotbalu v USA. Kevin zapůsobil na své učitele tím, jak zvládl sladit studium se sportováním, zatímco žil a hrál za týmy ve Španělsku, Česku a USA. Kevinovými oblíbenými předměty byly španělština a americká historie. Je přesvědčen, že je dobře připraven na studium na americké univerzitě.

Dominika Š.

S online školou jsme maximálně spokojeni. Protože má naše dcera potíže s psychikou a v klasickém kolektivu jí vzdělávání činilo obtíže, hledali jsme pro ni alternativu k běžným českým školám. Díky Education.cz jsme objevili možnost studia střední školy online, přičemž výuka v angličtině byla vždy dcery velkým snem. Škola nám vychází maximálně vstříc, přistupují k ní velmi individuálně. Studenti prochází pravidelnými ověřovacími testy, které nejsou známkované a v kterých dcera dopadla velmi dobře, což ji nesmírně povzbudilo. S angličtinou nemá žádný problém.

Eliška S.

V online škole se mi daří a jsem spokojená, vyhovuje mi to, že si můžu sama rozvrhnout, co kdy udělám. Líbí se mi také známkovací systém, který je dost odlišný než v Česku. Všichni učitelé mají skvělý přístup a dobře se s nimi komunikuje. Překvapilo mě to, že děláme spoustu projektů. Pomáhá mi to učivo si lépe zapamatovat.

Zajímá vás více informací k online studiu v zahraničí? Napište nám.

Kristýna Havlíková
Vedoucí týmu konzultantů
Kdy vás máme kontaktovat?