Lyndon Institute

Vermont, USA

Ročníky

9–12

Rok založení:

1867

Počet studentů:

450

Poměr studentů a učitelů:

10 : 1

Průměrný počet žáků ve třídě:

12

Školné

O škole

Lyndon Institute je internátní střední škola, která se nachází v americkém státě Vermont, hodinu cesty od hlavního města Montpelier. Umístění školy potěší milovníky zimních a adrenalinových sportů, nachází se totiž jen 10 minut od lyžařského střediska a resortu pro horská kola v Burke Mountain.

Lyndon Institute si klade za cíl poskytovat studentkám a studentům jedinečné a komplexní vzdělání. Nabízí STEM program, 14 AP kurzů a více než dvacet uměleckých kurzů. Rozvíjí nadání každého studenta a studentky a podporuje je v dosažení jejich cílů. Škola studentům umožňuje zapojit se také do mnoha sportovních a uměleckých programů.

Našim studentům poskytujeme vzdělávací prostředí, které podporuje kreativitu, kritické myšlení, bádání a reflexi, což jim umožňuje najít svou vášeň v pečující a podpůrné atmosféře. Naším cílem je pomoci všem studentům dosáhnout svého intelektuálního, kreativního a fyzického potenciálu.

Twiladawn Perry, ředitel školy

Kampus

Lyndon Institute se nachází na 150 akrech v historické vesnici Lyndon Center v severovýchodní části Vermontu.

Kampus

Areál se nachází 5 kilometrů od lyžařského areálu Burke Mountain, vyhlášeného střediska zimních sportů a 3 kilometry od Kingdom Trails, místa s více než 160 km cyklistických stezek.

Kampus

Areál se nachází 5 kilometrů od lyžařského areálu Burke Mountain, vyhlášeného střediska zimních sportů a 3 kilometry od Kingdom Trails, místa s více než 160 km cyklistických stezek.

Kampus

Areál kampusu zahrnuje více než 30 budov a zařízení, které jsou studentům k dispozici, jedná se o vědecké laboratoře, knihovnu a multimediální centrum, divadlo, rozsáhlá sportoviště, posluchárnu i jídelnu.

Kampus

Lyndon Institute má skvělý sportovní program. 

Vzdělávací programy

Nejsilnější akademické programy:

STEM, Fine & Performing Arts, humanitní vědy, jazyky

Nejsilnější sportovní programy:

basketbal, hokej, pozemní hokej, alpské lyžování, americký fotbal, golf, fotbal, volejbal, baseball, softball, lakros, lehká atletika

Nejsilnější umělecké programy:

divadlo, výtvarné umění, tanec, malba, keramika, webdesign, grafické umění, digitální fotografie, web design, hudba a sbor

Instagram

Univerzity, kde můžete potkat absoventy Lyndon Institute

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci zahraničního studia zdarma

Kristýna Havlíková
Vedoucí týmu konzultantů
Kdy vás máme kontaktovat?

Prohlédněte si další internátní školy