Fakulty

Univerzita nabízí 120 studijních programů na 4 fakultách:

  • Umění, keltská studia a společenské vědy
  • Obchod a právo
  • Medicína a zdraví
  • Věda, inženýrství a potravinářství

Lokalita

Cork je největší a nejjižnější hrabství Irska. Město Cork je proslulé vřelým přijetím, kterého se vám dostane, a svou malebnou polohou na řece Lee. Poskytuje veškeré vymoženosti, které byste očekávali ve velkém městě, a zároveň si zachovává poklidnou a uvolněnou atmosféru.

Ve městě Cork panuje celoročně skvělý ruch. Jeho proslulá umělecká a kulturní scéna a široká nabídka zábavy znamenají, že si zde každý najde to, co ho baví. Ve městě Cork je na dosah vše, co potřebujete: kavárny, restaurace, noční život, kina, divadla, hudební podniky, sportovní zařízení a skvělé nákupy. Kampus UCC se nachází deset minut chůze od ulice Patrick Street v centru města.

UCC se nachází pět minut chůze od centra města, které je samo o sobě kompaktní a snadno se dá prozkoumat pěšky nebo na kole. Projděte se po ulici Patricks Street, které se místně říká "Pana", a prozkoumejte úzké křivolaké uličky tohoto středověkého města. Ochutnejte kulinářské speciality na světoznámém anglickém trhu, nejvýznamnějším krytém trhu v Irsku, který slouží obyvatelům Corku již od roku 1788.

Venkovský Cork je stejně vzrušující jako centrum města a je velmi dobře dostupný. Mnohé z nejznámějších corkských atrakcí, jako je park Fota Wildlife Park, hrad Blarney a ostrov Spike Island, jsou vzdáleny jen krátkou cestu vlakem, autobusem nebo autem.


Kampus

Někteří studenti tvrdí, že kampus UCC je nejkrásnější univerzitní kampus v Irsku. Podívejte se a zhonoťte ho sami:

University of Limerick
předchozí škola
Dundalk Institute of Technology
další škola

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci zahraničního studia zdarma

Kristýna Havlíková
Vedoucí týmu konzultantů
Kdy vás máme kontaktovat?