Fakulty

UCLA nabízí multidisciplinární studium. Mnoho studentů nestuduje pouze jeden vysněný obor, ale dokáží kombinovat svůj hlavní obor například s jejich koníčky nebo propojit dvě různá studia, ze kterých poté čerpají ve své kariéře. Ať už jsou to kombinace různé, je možné si jako hlavní obor dát inženýrství a k tomu studovat herectví. Je na vás, jak této příležitosti využijete. Všechny studijní programy a oddělení naleznete zde.

 

Departments and Programs


Lokalita

UCLA je součástí jednoho z nejdynamičtějších měst – Los Angeles. Svou lokací přináší studentům mnohé příležitosti díky sousedícím společnostem v Bel Air, Brentwood či Beverly Hills. Los Angeles je městem, kde se mísí byznys s průmyslem i uměním. Společně tak pohání jednu z 15 nejsilnějších ekonomik. Díky diverzitě zde poznáte kultury od Asie až po Latinskou Ameriku už během jediného odpoledne.


Kampus

 

Kampus je neustále v pohybu. Studenti se mohou zapojit do jednoho z více než 1000 klubů a spolků, kick-start byznysů, zakládat organizace či se jinak angažovat v místní komunitě. Studenti mají možnost se zapojit do dobrovolnických center, stát se lídry v komunitním centru vzdělávání či jiných. Šanci zde máte jako basketbalový hráč i jako námořník. Žijí zde v bratrstvích a spolcích a události zajišťuje univerzitní komise. Na začátku každého roku pořádají Bruin Bash – událost se světovými umělci, jako jsou Jay-Z nebo LMFAO. Můžete se stát spisovateli pro Daily Bruin nebo DJem na UCLA rádiu.


Instagram

@ucla

University of Washington
předchozí škola
Yale University
další škola

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci zahraničního studia zdarma

Kristýna Havlíková
Vedoucí týmu konzultantů
Kdy vás máme kontaktovat?