Fakulty

Jaké je akademické rozložení univerzity:

 

Art & Architecture - Sam Fox School of Design & Visual Arts

Arts & Sciences - Arts & Sciences; College of Arts & Sciences; The Graduate School

Business - Olin Business School

Engineering - McKelvey School of Engineering

Law - School of Law

Medicine - School of Medicine

Social Work & Public Health - Brown School

Continuing Education - University College


Lokalita

Washingtonská univerzita je lokalizována V St. Louis, prosperujícím středozápadním městě plném biotechnologií a startupové komunity. Okolí kampusů je obklopeno kulturními centry, parky, muzei i mnoha restauracemi.

St. Louis je zhruba hodinu letu vzdáleno od Chicaga a nabízí i přímé lety do pobřežních měst jako New York nebo Los Angeles.


Kampus

Univerzitní kampusy jsou umístěny v blízkosti kulturního centra St. Louis a jsou obklopeny muzei, uměleckými a zábavnými prvky, restauracemi, parkem a stromy lemované čtvrti bohaté na historii a rozmanitost.

Danforth Campus je domovem pro akademickou část univerzity. Jde převážně o gotickou architekturu obklopenou zelení parků navazující na město.

Sedmnáct bloků zabírá Medical Campus, což je místo pro nemocnice a kliniky, pečovatelská centra a výzkumné laboratoře. Nachází se na východním konci centra St. Louis a kromě zdravotnických zařízení zde najdete vyhlášené restaurace i obchody.

Pro sportovce jsou zde k dispozici atletická hřiště, tělocvičny a jiná sportovní zařízení v jižním kampusu, stejně tak jako divadla a umělecké zkušebny.


Instagram

@wustl_official

Suffolk University
předchozí škola
University of California
další škola

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci zahraničního studia zdarma

Kristýna Havlíková
Vedoucí týmu konzultantů
Kdy vás máme kontaktovat?