Fakulty

Univerzita má 3 fakulty, které se dále dělí na jednotlivá oddělení:

  • Arts and Creative Industries Departments of Media, Performing Arts, Design and Visual Arts
  • Professional and Social Sciences - School of Law, School of Health and Education, Business School
  • Science and Technology Departments of Natural Science, Computer Science, Design Engineering and Mathematics, Psychology, London Sports Institute 

Lokalita

Middlesex university najdete v Burroughs, části Hendonu, situovaném v Londýnském regionu, pouhých 13 km severovýchodně od centra Londýna. Je to živé předměstí ideální pro cestování do jiných částí města s výborným systémem hromadné dopravy.

Díky bohaté kulturní historii zde najdete množství historických památek a mnohá zajímavá místa, jako například RAF (Royal Air Force) Museum nebo Hendon Hall Hotel, kde často přebývají finalisté FA Cupu. Mimo jiné jsou zde mnohá nákupní centra i menší obchodní domy.

Hendon je také jedno z bezpečných měst a je domovem pro mnohé kutury. Je domovem i velké židovské komunitě.

Název Hendon pochází z „Hendun“, což znamená „na nejvyšším kopci“ a archeologové tady nachází pozůstatky až z antického Říma. Součástí Londýna se stal v roce 1894. Nicméně velké změny nastaly až s příchodem severní linky metra v roce 1920. 


Kampus

 

Na kampuse se často pořádají nejrůznější akce od filmového promítání přes kvízové večery až po taneční zábavy. Každý si tu najde to své. Můžete také vyzkoušet mnohé sporty nebo si najít práci ať už placenou, tak formou dobrovolničení.

Join a Club or Society

 


Podcast

THE NEXT STEP

University of Birmingham
předchozí škola
Stirling University
další škola

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci zahraničního studia zdarma

Kristýna Havlíková
Vedoucí týmu konzultantů
Kdy vás máme kontaktovat?